Прошивки от Австрийской
компании AllCarTuning
для всех легковых автомобилей
и любых видов техники
Чип тюнинг техники
Экономия топлива от 10 до 15%
или прибавка мощности в 20%
для Ваших потребностей.
Программное отключение
на любых двигателях
сажевого фильтра DPF
мочевины AdBlue
клапана EGR
Оригинальное оборудование
Мы используем самое лучшее
и всегда актуальное оборудование
компаний Dimsport и TEXA

Про нас

Компанія “Турбо Дизель” займається чіп тюнінгом легкових автомобілів, тракторів, комбайнів, самохідних обприскувачів і вантажівок. Якщо ви хочете збільшити потужність дизельного двигуна і почати економити паливо за допомогою чип тюнінга, або програмно видалити фільтр сажі, будь то трактор John Deere, комбайн Case або New Holland – наші фахівці допоможуть Вам у цьому. Нашими партнерами є лідери ринку в сфері прошивок, досвід яких налічує більше 10 років і 7 тисяч одиниць модифікованої техніки. Кожна прошивка перевіряється і обкатується на динамометричному стенді в Австрії. Ми займаємося прошивками головного блоку управління двигуном і вивільняє ресурси, приховані заводом виробником, не перевищуючи допустиму навантаження на вузли і агрегати.

Ефект чіп тюнінгу двигуна

Підвищення потужності і обертаючого моменту двигуна

Економія до 20 000 € при купівлі базової моделі замість топової!

Економія палива, зниження викидів

За рахунок більшої потужності двигун працює на менших оборотах, з меншим навантаженням і економить паливо.

Окупність витрат 3-4 місяці

Ваша прибуток зростає за рахунок зниження витрат на ПММ

Контакти

телефон

адреса

Україна, м. Дніпро,
вул. Собінова 1

email

Чіп тюниг – нові можливості для вашого автомобіля

Чіп – тюнінг – це різновид тюнінгу, яка дозволяє без механічного впливу підвищити потужність двигуна і повною мірою оцінити його можливості.
Така модернізація стала можливою завдяки тому, що з’явилися електроблоки управління.
ЕБУ – це свого роду комп’ютер, призначений для управління автомобільним мотором. І як інші комп’ютери, він включає в себе мікросхему пам’яті, а по-іншому-чіп. Саме на цей чіп встановлені заводські програми, які дозволяють змінювати параметри роботи двигуна.

Наша компанія займається чіп-тюнінгом протягом багатьох років. Ми працюємо з легковими автомобілями, тракторами, комбайнами, вантажівками і т.д. збільшення потужності дизельного двигуна, зниження витрат палива, програмне видалення фільтру сажі — все це знаходиться в нашій компетенції. Партнерами компанії є світові лідери в області програмного забезпечення. Прошивки, які ми використовуємо, перевіряються і тестуються на динамометричному стенді в Європі. Така послуга, як чіп тюнінг в Дніпрі, дозволяє вивільнити приховані виробником ресурси двигунів, при цьому не перевантажуючи вузли і агрегати.

Якими перевагами володіє прошивка авто?

Оскільки багато автолюбителів досі не можуть визначитися, чи варто чіпувати автомобіль, ми вирішили ознайомити вас основними перевагами цього способу доопрацювання двигуна. І так, чіп-тюнінг дозволяє:

  • для атмосферних моторів-збільшити параметри потужності і крутний момент;
  • підвищити тиск наддуву в наддувних двигунах;
  • знизити витрати на паливо.

Результати чіп-тюнінгу відображаються не тільки на роботі двигуна, але і на динаміці всього авто. Після таких доопрацювань всі його механізми працюють дуже плавно. Таким чином, автомобіль стає більш легким в управлінні і швидше реагує на різні маніпуляції. Також варто відзначити, що ефективність чіп-тюнінгу дизельних двигунів буде набагато вище, ніж аналогічна модернізація бензинових моторів.

Якщо ви вирішили замовити чіп-тюнінг в Києві, звертайтеся в компанію “ТурбоДизель”. Наші фахівці з радістю допоможуть вам поліпшити характеристики двигуна і знизити витрати на паливо. Щоб отримати більш детальну консультацію, зателефонуйте по одному з контактних номерів телефону, які вказані на сайті компанії.

Чому варто замовити чіп тюнінг двигуна від “ТурбоДизель”?

Наша компанія пропонує вам скористатися послугою чіп-тюніга автомобіля на вигідних умовах. Така модернізація дозволяє збільшити потужність двигуна, заощадити на паливі, а також поліпшити динамічні і швидкісні характеристики авто. Чому варто звернутися саме до нас? Дуже просто:

  • ми відповідаємо за результат нашої роботи і завжди йдемо назустріч клієнтам;
  • у нашому розпорядженні новітнє обладнання і ПЗ;
  • якщо вам знадобиться гарантійний ремонт, ми можемо повернути заводську прошивку ЕБУ і встановити її назад після його проведення;
  • ми використовуємо європейські програми, модифіковані під український ринок;
  • найчастіше прошивка двигуна займає до 3-х годин.

Однак головна перевага, яку ми гарантуємо всім клієнтам-це доступні ціни. Вартість послуг є досить демократичною, а якість знаходиться на висоті. Переконатися в цьому самостійно можна, зателефонувавши по одному з контактних номерів телефону компанії. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search