МодельДвигательМощность заявленная л.с.Мощность тюнинг л.с.Момент заявленный HмМомент тюнинг HмВозможный эффект л/ч
Серия DTCummins QSX 15460
Серия 4WDCummins QSX 11395
Серия 4WDCummins QSX 11425
Серия 4WDCummins QSX 15520
Серия 4WDCummins QSX 15570
Серия 4WDCummins QSX 15620
Серия 2000Versatile 2375 / QSM 11375
Versatile SX 275Cummins275
Versatile SP 275Cummins275
Torum 780Torum 780 / Mercedes-Benz MTU/OM460LA506506
Torum 750Torum 750. Mercedes-Benz MTU/OM460LA425480
RSM 161RSM 161 / Cummins QSL8.94601480
ACROS 595 PlusACROS 595 Plus / Cummins 6LTAA3251230
ACROS 585ACROS 585 / Cummins 6LTAA3001268

Що таке чіп тюнінг Rostselmash

Чіп тюнінг – це процедура, що дозволяє домогтися від машини максимальної продуктивності за рахунок налаштування керуючих програм і паливної карти. Програмне забезпечення, регулює роботу будь-якої машини і часто обмежує закладений потенціал, розширення якого гарантовано дає надбавку потужності, економію палива, поліпшення робочих показників. Вдаючись до грамотного виконання даної процедури, ви істотно знижуєте навантаження на техніку і підвищуєте її працездатність без будь-яких механічних змін.

У західних країнах практика чіп тюнінгу двигуна вже давно відпрацьована, що дозволило агрокомпаніям вивести роботу на новий рівень. Застосувавши цей досвід на практиці, ви побачите гідні результати, які оптимізують процеси по роботі сільгосптехніки та її обслуговування.

Навіщо потрібен чіп тюнінг сільгосптехніки Rostselmash

Прошивка тракторів, комбайнів і самохідних обприскувачів бере на себе Забезпечення наступних завдань:

  • Збільшення потужності (за рахунок якісного перепрограмування вихідних параметрів паливної карти техніка може набагато легше долати підйом, не втрачаючи швидкості, а також відмінно пересуватися по в’язкому грунту).
  • Щадне вплив на двигун (тільки грамотний чіп тюнінг двигуна компанії «Турбо Дизель» робить благотворний вплив на головні вузли машини, не даючи їм надмірно перенапружуватися і підходити до межі надійності, скорочуючи термін експлуатації).
  • Зниження витрат на ПММ (обслуговування сільгосптехніки обходиться значно дешевше, тому що головні параметри збалансовані і не вимагають великої кількості палива для продуктивного функціонування).

Які можливості відкриває перед вами прошивка техніки Rostselmash

Сільгосптехніка Rostselmash чудово піддається перепрошивці, що робить її однією з найбільш затребуваних у своїй сфері. Чіп тюнінг тракторів і комбайнів Rostselmash (Ростсельмаш), що проводиться нашими фахівцями, відкриває перед вами та технікою нові горизонти, які на практиці демонструють переваги оновленої техніки.

Економічна витрата палива (близько 10-15%).

  1. Більше к. с. / га для підвищення продуктивності знарядь.
  2. Програмне відключення або видалення фільтра сажі DPF.
  3. Програмне відключення або видалення сечовини AdBlue.
  4. Програмне відключення або видалення клапана EGR.

Варто зауважити, що ми не гасимо сигнал Check engine і не маскуємо наявні у двигуні недоліки, а допомагаємо розкритися потенціалу вашої машини на всі 100% – безпечно і без негативних наслідків. Усунення активних кодів можливо, тільки в разі якщо вони викликані проблемою з фільтром сажі DPF, сечовиною AdBlue або клапаном EGR.

Чіп тюнінг Rostselmash в Україні: кому довіритися

Позитивні відгуки про чіп тюнінгу піднімають попит на цю послугу. Компанія “Турбо Дизель” готова забезпечити вас якісною прошивкою сільгосп авто та іншими видами чіп тюнінгу зі швидкою окупністю до 2-4 місяців і подальшою мінімізацією витрат на паливо і паливно-мастильні матеріали. Наші фахівці прошиють будь-яку техніку Rostselmash( Ростсельмаш): самохідні обприскувачі, комбайни, трактори.

Телефонуйте зараз!!!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search