ADBlue являє собою поширену систему, яка використовується на різних транспортних засобах з метою скорочення рівня викидів в навколишнє середовище. Це черговий щабель очищення вихлопних газів. Для цього в автомобілі використовується додатковий бак. Туди заливається особлива рідина. Під час роботи відбувається її уприскування безпосередньо в глушник, здійснюється розпорошення та осідання на каталізаторі. Все це створено для додаткового очищення газів. Але в деяких ситуаціях може знадобитися відключення адблю, для чого важливо звернутися до кваліфікованих професіоналів.

Для чого треба відключити адблю?

Проблема з використання спеціальної рідини виникає зазвичай в холодну пору року. З цієї причини система додатково оснащується нагрівальними компонентами. Відповідно вони працюють досить активно, можуть ламатися з різноманітних причин. Якщо з ладу виходить хоча б одна деталь, то перестає нормально функціонувати вся система. Відповідно треба звертатися до фахівців для проведення діагностики та усунення. Виробники сучасних автомобілів не змогли зробити систему досконалою. Вони стверджують, що при несправній системі автомобіль нібито не можна використовувати.

Якщо виникла несправність, починає з’являтися повідомлення про обмежену кількість запусків або про певну кількість доступних кілометрів. Після цього автомобіль може перестати заводитися, через що його доведеться евакуювати або доставити іншим способом до офіційного дилера. Потім він буде шукати несправність, яка може торкнутися датчика або нагрівального елементу. Все це коштує зовсім недешево. Доведеться чекати, поки прийдуть деталі, буде здійснена установка. Крім цього немає ніякої гарантії, що система зможе нормально функціонувати в майбутньому.

Кваліфіковане відключення adblue в Києві

Якщо звернутися до компетентних професіоналів, у яких є досвід і знання, можна розраховувати на якість. Є багато компаній, які виконують свою роботу не зовсім сумлінно. Вони можуть відключити просто всі помилки, але це скоєно неправильний підхід. Тому тільки звернення до надійних фахівців стає ідеальним рішенням. На відключення adblue ціна гармонує з якістю. Ми виконуємо всі роботи відповідно до сучасних стандартів якості. Після відключення машина буде нормально експлуатуватися, не викликаючи абсолютно ніяких проблем.

Видалення сечовини за всіма стандартами

Процес видалення, організований нашими співробітниками, відрізняється масою переваг. Серед основних можна відзначити:

  • Використання тільки спеціалізованого обладнання високої якості.
  • Виконанням робіт займаються виключно співробітники, кваліфікація яких не викликає ніяких сумнівів.
  • Надається офіційна гарантія на всі виконані роботи, тривалість якої приємно дивує.
  • Процес організований швидко і надійно, займає порівняно невелику кількість часу.

Знадобитися видалення adblue може не тільки для легкових автомобілів, але і для деяких видів сільськогосподарської техніки, вантажних машин і т.д. попередньо можна отримати професійну консультацію, яка допоможе розібратися в деталях.

Кваліфіковане відключення системи сечовини adblue в нашій компанії завжди здійснюється швидко і надійно, а також в обумовлені терміни. Всі виконані роботи ретельно перевіряються на відсутність помилок, що стає додатковою гарантією якості. Застосовується для цього тільки найкраще обладнання, яке в руках досвідчених фахівців стає по-справжньому продуктивним.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search