Чому мені має бути цікаво цю пропозицію?

Мета екотюнінгу-перепрограмування ЕБУ техніки для підвищення потужності і, головне, зниження витрати палива, яке веде до відчутної економії витрат на пальне.

Який термін окупності прошивки?

Середній термін окупності прошивки варіюється від 2-х до 4-х місяців. Далі ви отримуєте додатковий прибуток у вигляді відчутної економії витрат на ПММ.

Чому завод спочатку не робить так, як пропонуєте ви?

Сучасні тенденції на ринку індустріальної техніки багато в чому повторюють тренди автомобільні, де процесом продажів давно керують маркетологи. Так, одна версія двигуна може мати кілька версій програмного забезпечення. Будучи при цьому абсолютно ідентичними по обладнанню, вони відрізняються вихідними характеристиками і ціною. Так, різниця між найдоступнішою і топовою модифікацією однієї і тієї ж моделі може становити 15-20 тисяч євро. Вартість прошивки на порядок менше, але за це Ви отримуєте більш потужну машину, яка виконує ту ж роботу більш ефективно використовуючи паливо, або роблячи її швидше і економлячи час.

Моя техніка на гарантії, чи можуть бути проблеми?

Програма записується тільки в справну техніку. Наші програми не лікують наявні проблеми, не гасять сигнал Check engine! На справному двигуні програма не заподіє будь-якої шкоди, оскільки просто використовує закладені виробником можливості, не знімання ніяких обмежень щодо безпеки роботи елементів двигуна. У разі потреби в гарантійному ремонті ми настійно рекомендуємо прошити заводську програму ЕБУ нашим обладнанням і після цього звертатися до офіційного дилера за гарантійним ремонтом.
Пам’ятайте, що з формальної точки зору зміна програми управління двигуном може служити причиною відмови в гарантійній підтримці.
Саме тому ми рекомендуємо повертати рідну програму. Після гарантійного ремонту ми безкоштовно повертаємо нашу програму (оплачується тільки вартість робіт).

Як все відбувається?

Ми приїжджаємо до вас з усім необхідним обладнанням для прошивки. Проводимо повну діагностику трактора за допомогою обладнання TEXA.
Якщо стан техніки визнається придатним, приступаємо до прошивці ЕБУ.
По завершенні проводимо повторну перевірку і тест-драйв.
Підписуємо документи з технічного обслуговування та акти виконаних робіт в рамках договору.
Техніка готова до роботи!
Залежно від типу техніки процедура займає від 30 хвилин до 3 годин.

Чим ваша прошивка відрізняється від Тюнінг-блоків?

На ринку іноді зустрічаються пристрої під загальним терміном «Тюнінг-бокси».
Це примітивні пристрої, які підключаються в розрив одного-двох датчиків (як правило, на паливну рампу) і модифікують передається на ЕБУ сигнал.
Наприклад, збільшують тиск палива, змушуючи ЕБУ компенсувати ці процеси іншими параметрами.
У підсумку, блоку управління двигуна доводиться постійно працювати не в штатному режимі, а аварійно коригувати роботу тих чи інших датчиків.
В таких умовах неможливо забезпечити нормальну і безпечну довговічну роботу двигуна.
Тобто роботу Тюнінг-боксів слід визнати небезпечною для двигуна.
З іншого боку, якісна програма чиптюнінга коректно управляє всіма картами калібрувань ЕБУ, забезпечення більш високі параметри і заводську надійність і довговічність.

Мене не влаштовує результат, чи можу я повернути гроші?

У разі, якщо з яких-небудь причин ви вирішили повернути штатну програму, ми завжди готові йти назустріч клієнтам.

Чи сумісні європейські програми з нашим паливом?

Використовувані нами програми, хоч і є продуктом європейського походження, але модифіковані спеціально для українського ринку з урахуванням специфіки українського палива.

Що ще ви можете запропонувати для підвищення ефективності техніки?

Сучасна Індустріальна техніка оснащується передовими двигунами і системами, серед яких є сажові фільтри DPF, система рециркуляції вихлопних газів EGR, Adblue для систем нейтралізації відпрацьованих газів.
Специфіка експлуатації техніки в українських умовах часто не дозволяє ефективно використовувати передові європейські технології.
Пов’язано це з нестабільною якістю палива і, як результат, передчасно виходять з ладу фільтрами DPF, клапанами EGR і елементами системи уприскування AdBlue. Заміна цих дорогих деталей дає нетривалий ефект – вони знову виходять з ладу і техніка знову встає на ремонт.
Всі ці фактори вкрай негативно позначаються на надійності і довговічності роботи двигуна і електроніки. Ми пропонуємо послуги відключення DPF, EGR, AdBlue для сільськогосподарської, гірничодобувної та будівельної техніки, а також для вантажівок.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search